Čekal jsem, že ve vážanské jámě bude úroda, ale co je moc, to je příliš. Tam snad nějaký magor vysypává celé kontejnery s plastovým odpadem. Vloni jsme stejná místa uklízeli s Barbořicí, letos za 3 hodiny asi 20 pytlů + nějaká ta televize, pračka, pneumatika, stará sekačka... 200m od sběrného dvora. A to jsme zdaleka neposbírali všechno. Tohle už je na nějaké systémové řešení... kamera?


Klub UNESCO - hodně drahý spolek.

Poslední události kolem pomníku kontroverzního biskupa Castellcorna nasvítily věc, o které se v kuloárech mluví už dlouho. Skulptura, iniciovaná Klubem ...

  • 14/09/2024

Šťastné vánoce a PF 2019 - náš malý dárek

Milí přátelé Zdravého Kroměřížska, Vánoce jsou oslava největšího daru, který lze dát. Proto si lidé na Ježíška dávají dárky. A protože radost z obdarování ...

  • 23/12/2018