Ukazuje se, že jsou témata, která je třeba dostat mezi lidi s nesnesou odklad. Omlouvám se, že poslední rok byla naše komunikace na webu minimální, důvod je prostý - čas. Zdravé Kroměřížsko je jediným subjektem koalice, který nemá "uvolněného" radního či místostarostu. Vše, co děláme, děláme vedle svého základního zaměstnání. Přesto nezahálíme. Je ale na čase, o problematických tématech začít znovu psát, vysvětlovat, diskutovat.


Zavirovaná radnice a mlaskání u koryt

Události se ženou jako vichřice, lidé se právem ptají, co se děje, a kam to směřuje. Pokusím se vysvětlit svůj postoj. Volby těsně vyhráli Nezávislí ...

  • 19/10/2018

Beseda - Energetická krize, jak se jí bránit

To, nad čím všichní přemýšlejí, jsou energie. Jak zatopíme v zimě, jak ušetřit, do čeho investovat, aby spotřeba domácností a institucí byla co nejnižší. ...

  • 27/08/2022